podaj stan wodomierza
eBOK
w razie awarii dzwoń    994

Nasz kanał RSS

Link do naszego kanału znajdziesz tutaj.

Jak korzystać z kanałów RSS

O RSS:

RSS (ang. Really Simple Syndication) to szybka i efektywna metoda powiadamiania o nowościach, które pojawiły się na stronie. Kanał jest aktualizowany automatycznie, a powiadomienie o nowościach na stronie, następuję w chwili ich zamieszczenia na mwik.pila.pl.

Jak korzystać z kanałów RSS?

Do korzystania z kanału RSS potrzebny jest czytnik RSS. Poniżej zamieściliśmy kilka wskazówek skąd go pobrać i jak z niego korzystać.

Na stronie mwik.pila.pl, kanał RSS oznaczony jest pomarańczową ikonką, umieszczony w górnej części. Na tej stronie umieszczony jest link, który otworzy okno kanału. Należy go skopiować i wkleić do czytnika kanałów RSS.

Niektóre przeglądarki np. Internet Explorer 7+, Firefox, Opera i Safari mają wbudowaną funkcję obsługi kanałów RSS. Jeżeli korzystacie Państwo z jednej z wymienionych przeglądarek, nie ma potrzeby korzystania z dodatkowego czytnika RSS.

W razie problemów z subskrybowaniem kanału RSS, prosimy o skorzystanie z instrukcji obsługi używanego czytnika.

Czytnik umożliwia przeglądanie tytułów nowych publikacji zamieszczonych na stronie. Aby zapoznać się z pełną wersją wybranej publikacji, należy kliknąć na jej tytuł, co spowoduje przekierowanie na stronę mwik.pila.pl.

Skąd można pobrać czytnik RSS?

Istnieje wiele wersji czytników RSS, z niektórych można skorzystać za pomocą przeglądarki internetowej, inne funkcjonują jako samodzielne programy.

Poniżej znajduje się lista najpopularniejszych czytników RSS:

Windows:
- FeedDemon
- Newz Crawler

Mac OS X:
- NetNewsWire

Web:
- Bloglines
- NewsGator

Wtyczki do przeglądarek internetowych:
- Firefox
- Chrome

Spółka MWiK Piła nie bierze odpowiedzialności za zawartość zewnętrznych stron internetowych, których nie jest właścicielem.

Jak usunąć subskrypcję kanału RSS?

Aby usunąć subskrypcję, należy postępować zgodnie z instrukcją czytnika RSS.

Kanały RSS:

Zasady Użytkowania kanałów RSS skierowane są wyłącznie do użytkowników indywidualnych, do wykorzystywania w celach prywatnych.

Za pomocą kanałów RSS Spółka MWiK przekazuje użytkownikom, korzystającym z czytników, informacje o najnowszych publikacjach zamieszczanych na stronie mwik.pila.pl.

Czytniki RSS mogą włączyć kanały RSS będące własnością Spółki MWiK do swoich baz danych, w celu zapewnienia użytkownikom największego komfortu użytkowania. Wykorzystywanie materiałów będących własnością Spółki MWiK jest zabronione.

Spółka MWiK zastrzega sobie prawo do zaprzestania emisji kanałów RSS w dowolnym momencie. Zdjęcia, logotypy, teksty oraz ścieżki dźwiękowe będące częścią kanałów RSS zamieszczonych na stronie mwik.pila.pl są własnością Spółki MWiK, która posiada do nich wszelkie prawa.

Aktualności
Czy wiesz, że...?

W miastach greckich obowiązywała zasada rozdziału dostarczanej wody. Woda z ujęć dopływała rurociągami do tzw. komór wodnych, a stąd, zgodnie z przyjętymi kryteriami socjalnymi, kierowana była poprzez trzy otwory wylotowe umieszczone na różnej wysokości do trzech niezależnych układów przewodów rozdzielczych. Jeden z tych układów o najniższym wylocie z komory, doprowadzał wodę do publicznych otwartych cystern, drugi, o wyżej położonym wylocie, (...)

czytaj więcejczytaj więcej
Utrudnienia w ruchu

od 14 października 2020 r. do 30 października 2024 r.
ul. Jastrzębia, ul. Przepiórcza, ul. Ceramiczna

czytaj więcejczytaj więcej
Przerwy w dostawie wody

W najbliższym czasie nie przewidujemy żadnych przerw w dostawie wody.

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
tel. +48 67 212 50 24 | +48 67 212 29 74
faks +48 67 212 59 30
mwik@mwik.pila.pl
NIP 7640201952 | KRS 0000081995 | REGON 570503455
Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, kapitał zakładowy 66.124.000 zł.