podaj stan wodomierza
eBOK
w razie awarii dzwoń    994

Certyfikaty i nagrody

 • Ogólnopolski Konkurs Otwarty Modernizacja Roku 2011 - dyplom za I miejsce w plebiscycie Modernizacje Roku 2011 w ogólnopolskim głosowaniu internetowym na najpopularniejsze modernizacje w Polsce w kategorii „przemysłowo - inżynieryjne” za termomodernizację budynku hali pomp przepompowni ścieków Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Pile  ul. Konopnickiej 12, inwestor MWiK Sp. z o.o. Piła (2012).
 • Dziennik „Puls Biznesu - Gazela Biznesu" - potwierdzenie przynależności firmy Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Pile do elitarnego „Klubu Gazela Biznesu” grona najdynamiczniej rozwijających się firm (2012).
 • Zarząd Powiatu Pilskiego w Pile - wyróżnienie dla Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Pile w kategorii „Lider Sukcesu” (2012).
 • Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski, VI edycja Konkursu im. Stanisława Staszica wyróżnienie w kategorii usługa: za zarządzanie firmą w szczególności za planowanie inwestycji, wdrażanie nowoczesnych technologii oraz politykę informacyjną umożliwiającą bardzo dobrą współpracę z lokalnymi firmami (2010).
 • Fabryka Armatury Hawle Sp. z o.o. - Hawling 2009 II Liga - Dyplom dla Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Pile za uczestnictwo w Turnieju Bowlingowym (2009).
 • Polska Izba Gospodarcza - Certyfikat Członkostwa w Polskiej Izbie Gospodarczej dla Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Pile (2009). 
 • Ogólnopolski dwutygodnik „Profile” - Certyfikat uznania za działalność mającą na uwadze poprawę środowiska naturalnego (2007). 
 • Dziennik „Puls Biznesu”- Gazela Biznesu - potwierdzenie  przynależności firmy Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Pile do elitarnego „Klubu Gazela Biznesu” grona najdynamiczniej rozwijających się firm (2007).
 • Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego w Pile im. Henryka Kamińskiego, Dyplom dla Drużyny Wodociągów za udział  w  IV  Wiosennym  Przebudzeniu (2007).
 • Polskie Stowarzyszenie Beneficjentów Funduszy Pomocowych, Profile – Biznes Wydawca Ogólnopolskiego Dwutygodnika Budowlanego Profile, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu, nagroda w konkursie: „Przetargi dla najlepszych” II edycja „Lider ECO Inwestycji” dla Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Pile za realizację zadania ”Wodociągi dla miasta Piły z ujęciem wody w Dobrzycy wraz ze Stacją Uzdatniania Wody” (2007). 
 • Dziennik „Puls Biznesu” - Gazela Biznesu -  potwierdzenie  przynależności firmy Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Pile do elitarnego Klubu „Gazela Biznesu” grona najdynamiczniej rozwijających się firm (2005).
 • Ministerstwo Ochrony Środowiska „Certyfikat Najwyższa Jakość” - Program Jakości  Ochrona Środowiska - wyróżnienie I stopnia za prowadzone prace na rzecz ochrony środowiska w tym ukończenie budowy Stacji Uzdatniania Wody (2005).
 • Certyfikat Jakości - HIT 2004 za działania dotyczące poprawy jakości dostarczanej wody  (2005).
 • Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością, wyróżnienie dla Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Pile, certyfikat - najwyższa jakość (2004).
 • Ogólnopolski Dwutygodnik Budowlany Profile - „Złota kielnia z różą” - wzorowo realizowane roboty budowlano-montażowe przy powstaniu wodociągu i Stacji Uzdatniania Wody dla miasta w ramach programu ISPA. Inwestycja ta została nagrodzona przez Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej (2004).

 Aktualności
Czy wiesz, że...?

Najstarszą ciśnieniową pompę strażacką wynalazł w 250 r. p.n.e. Kteisibios z Aleksandrii. Pompa składała się z dwóch cylindrów, w których za pomocą ręcznej dźwigni poruszały się na przemian w górę i w dół dwa tłoki. Następowało zasysanie wody ze zbiornika do jednego z cylindrów i jednoczesne jej wytłaczanie z drugiego cylindra do przewodu dzięki przemiennemu działaniu zaworów stopowych i zwrotnych.

czytaj więcejczytaj więcej
Utrudnienia w ruchu

od 19 września 2018 r. do 31 grudnia 2018 r.
ul. Wojska Polskiego

od 3 września 2018 r. do 28 czerwca 2019 r.
ul. Hutnicza, Czwartaków, Szarych Szeregów, Batalionów Chłopskich.

od 22 sierpnia 2018 r. do 30 października 2018 r.
ul. Kamienna

czytaj więcejczytaj więcej
Przerwy w dostawie wody

W najbliższym czasie nie przewidujemy żadnych przerw w dostawie wody...

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
tel. +48 67 212 50 24 | +48 67 212 29 74
faks +48 67 212 59 30
mwik@mwik.pila.pl
NIP 7640201952 | KRS 0000081995 | REGON 570503455
Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, kapitał zakładowy 66.124.000 zł.